Ogłoszenia duszpasterskie


          Duszpasterstwo

Koła Zywego Różańca

       Żywy Różaniec, to organizacja założona przez Paulinę Jaricot (1799-1862) w Lyonie w roku 1826. Celem Stowarzyszenia Żywego Różańca jest według Założycielki wspieranie modlitwą, ofiarą duchową i materialną działań misyjnych Kościoła a także modlić się w intencji ogólnej wyznaczonej na dany miesiąc przez papieża. Stąd każdy członek raz w ciągu dnia powinien odmówić dziesiątek różańca, czyli jedną tajemnicę. Początkowo 15 osób (dzisiaj - 20) tworzy tzw. różę, gdzie każdy odmawia jedną tajemnicę, czyli wszyscy razem odmawiają cały różaniec. Członkowie wymieniają się tajemniczkami zwykle w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
          W naszej parafii mamy 10 róż różańcowych:

Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy z Gozdowa

  1. Domańska Leokadia - zelatorka

  2. Cisek Stefania - zastępczyni

  3. Cisek Maria

  4. Dyjach Anna

  5. Gis Anna

  6. Grabowska Anna

  7. Jurczyszyn Bronisława

  8. Bańka Celina

  9. Gałan Urszula

  10. Kidyba Genowefa

  11. Krupińska Kazimiera

  12. Krawczyk Regina

  13. Kamińska Albina

  14. Ożgo Maria

  15. Wojturska Helena

  16. Sieroczyńska Jadwiga

  17. Paszczuk Katarzyna

  18. Kulesz Małgorzata

  19. Włosowska Helena

Zmarłe członkinie:

+Korzeniowska Stanisława

+Spyra Władysława

+Jędrych Wiesława

+Horniak Anastazja

+Lisowska Czesława

+Radkowska Maria

+Lisowska Bronisława

+Kiełbasko Józefa

+Poziumkowska Elżbieta

 

 

Róża Matki Bożej Różańcowej z Gozdowa

  1. Procnal Jadwiga - zelatorka

  2. Janusz Irena

  3. Tomczyk Stanisława

  4. Pakos Elżbieta

  5. Kozak Danuta

  6. Walter Leokadia

  7. Skindzier Barbara

  8. Skindzier Agnieszka

  9. Futyma Lucyna

  10. Jaskuła Krystyna

  11. Kropop Helena

  12. Skowrońska Bożena

  13. Wawer Irena

  14. Karpiuk Leokadia

  15. Mazurek Maria

  16. Seliga Kazimiera

  17. Karpiuk Ewa

  18. Kamińska Małgorzata

  19. Hołubik Jadwiga

  20. Knap Maria

Zmarłe czlonkinie:

+Pakos Krystyna

+Futyma Antonina

+Seliga Stanisława

+Jaskuła Julia

 

Róża Matki Bożej Fatimskiej z Gozdowa

  1. Zosik Zenobia - zelatorka

  2. Bondyra Maria

  3. Cisek Halina

  4. Dec Irena

  5. Dec Stefania

  6. Downar Maria

  7. Barabas Teresa

  8. Kawa Leonarda

  9. Lasko Halina

  10. Młynarska Genowefa

  11. Spyra Lucyna

  12. Sulej Władysława

  13. Swatowska Irena

  14. Swatowska Maria

  15. Wołoszyn Zdzisława

  16.  

  17. Wawer Jolanta

  18. Gis Alina

  19. Walter Bolesława

  20. Hołubik Maria

 

Róża Niepokalanego Poczęcia NMP z Kol. Podhorce

  1. Drewniak Józefa - zelatorka

  2. Lebkowska Danuta

  3. Drewniak Helena

  4. Błazik Zofia

  5. Flak Antonina

  6. Klimczak Jadwiga

  7. Skierska Franciszka

  8. Malińska Teresa

  9. Malińska Krystyna

  10. Ciepła Teresa

  11. Muszyńska Maria

  12. Rosół Krystyna

  13. Mojsym Maria

  14. Hołdys Maria

  15. Bieńko Justyna

  16. Skindzier Stanisława

  17. Błazik Jadwiga

  18. Lipian Małgorzata

  19. Kocaj Zofia

  20. Kozłowska Genowefa

Zmarłe członkinie:

+Bąbiak Janina

+Pasierbiewicz Stanisława

+Polikowska Czesława

+Chrząszcz Anna

+Polikowska Czesława

+Drewniak Antonina

 

 

Róża Wniebowzięcia NMP z Podhorzec

  1. Kucy Stanisława - zelatorka

  2. Ciucka Janina

  3. Chomińska Maria

  4. Pałubiak Antonina

  5. Majewska - Walczuk Danuta

  6. Stemporowska Elżbieta

  7. Woźniak Agata

  8. Krzemińska Zdzisława

  9. Wyskiel Józefa

  10. Flak Zuzanna (Maria)

  11. Słupska Maria

  12. Łoś Jolanta

  13. Skierska Małgorzata

  14. Skowyra Teresa

  15. Woźniak- Adamska Krystyna

  16. Okołowicz Teresa

  17. Ciucka Leokadia

  18. Wietrzyk Jolanta

  19. Drewniak Ewa

  20. Letnianyczyn Józefa

Zmarłe czlonkinie:

+ Słupska Janina

+Woźniak Ludwika

+Lipian Maria

+Pawłowska Maria

+Horniak Kazimierza +Dudas Antonina

+Majewska Halina

+Kufel Emilia

+Letnianczyn Marianna

 

 

 

Róża NMP Królowej Polski z Podhorzec

  1. Szewczuk Antonina - zelatorka

  2. Budna Bronisława

  3. Brzuchańska Czesława

  4. Bieńko Marzanna

  5. Ciepła Maria

  6. Długosz Mariola

  7. Dyjach Janina

  8. Chodorowska Ewa

  9. Hołdys Agnieszka

  10. Edelman Teresa

  11. Łoś Ludwika

  12. Murlak Józefa

  13. Makara Teresa

  14. Samulska Anna

  15. Łukiewicz Maria

  16. Prus Grażyna

  17. Stasiak Weronika

  18. Strycharczuk Jolanta

  19. Kuryjak Krystyna

  20. Szczebetowicz Lucyna

Zmarłe członkinie:

+Kobiałka Weronika

+Hołdys Stefania

+Chmiel Stanisłąwa +Świst Helena

+Turowska Genowefa

+Długosz Janina

+Długosz Maria +Lebkowska Maria

+Chodorowska Jadwiga

+Zienkiewicz Regina

 

Róża św. Józefa Oblubieńca NMP z Gozdowa

  1. Tyszko Andrzej - zelator

  2. Pilhul Józef

  3. Rodziewicz Lucjan

  4. Czaprak Władysław

  5. Wojturski Stanisław

  6. B

  7. Zając Władysław

  8. Gis Jerzy

  9. Radkowski Bogdan

  10. Kusiak Ryszard

  11. Dec Lucyna

  12. Mazurek Beata

  13. Adamowicz Edyta

  14. Rodziewicz Irena

  15. Dec Anna

  16. Wojturska Małgorzata

  17. Poziumkowski Józef

  18. Rodziewicz Elżbieta

  19. Dec Andrzej

  20. Cichus Henryka

Zmarli członkowie:

+Cichus Jan

+Bronicki Władysław

+Wołoszyn Zofia

 

 

 

Róża św. Faustyny Kowalskiej z Gozdowa (dzieci i młodzież)

  1. Wójtowicz Aleksandra - zelatorka

  2. Skowrońska Anna

  3. Karpiuk Kamil

  4. Knap Weronika

  5. Kowalska Patrycja

  6. Knap Weronika

  7. Kozioł Agnieszka

  8. Gałan Angelika

  9. Kowalska Monika ?

  10. Cichocka Magdalena ?

  11. Kaczoruk Kinga

  12. Suś Marzena

  13. Karpik  Ewelina

  14. Woźniak Anna

  15. Wójtowicz Natalia

  16. Jaskuła Katarzyna

  17. Kropop Diana

  18. Skindzier Małgorzata

  19. Skindzier Anna

  20. Skindzier Michał

Róża św. Brata Alberta z Podhorzec

  1. Majewski Jan - zelator

  2. Woźniak Tadeusz

  3. Okołowicz Ludwik

  4. Skowyra Antoni

  5. Ch

  6. Hołdys Franciszek

  7. Romanowski Lech

  8. Edelman Marian

  9. Samulski Kazimierz

  10. Horniak Maria

  11. Wyskiel Teresa

  12. Edelman Maria

  13. Skirska Urszula

  14. Szematowicz Maria

  15. Mikołajczyk Zofia

  16. Lebkowski Bogdan

  17. Skirska Anna

  18. Kopczyńska Barbara

  19. Romanowska Jadwiga

  20. Polikowska Barbara.

Zmarli członkowie:

+Dyjach Jan

+Chomiński Zygmunt

+Szostak Rozalia

 

 

Róża św. Cecylii z Podhorzec (młodzież i dzieci)

  1. Krzemińska Anna - zelatorka

  2. Wietrzyk Monika

  3. Prus Barbara

  4. Kucy Dorota

  5. Wietrzyk Weronika

  6. Prus Alicja

  7. Wyskiel Katarzyna

  8. Mazurek Natalia

  9. Brzozowska Jagoda

  10. Horniak Anna

  11. Chodorowska Patrycja

  12. Skotnicki Patryk

  13. Strycharczuk Marta

  14. Woźniak Anna

  15. Rosół Paulina

 


x Wróć
Parafia Miłosierdzia Bożego w Gozdowie 2007.