Ogłoszenia duszpasterskie


          Duszpasterstwo

Schola

 

Schola to zespół dziewcząt posługujących podczas liturgii. Głównym zadaniem jest przewodniczenie śpiewowi podczas Mszy św. m.in. dziewczęta śpiewają psalm responsoryjny (od ambonki), rozpoczynają śpiewy itp.

Z chwilą utworzenia parafii w Gozdowie z inicjatywy ks. Proboszcza powstały dwie oddzielne schole działające przy obu naszych kościołach. Schola przy kościele w Gozdowie nosi imię św. Faustyny (tzw. Faustynki), a schola przy kościele filialnym w Podhorcach nosi imię bł. Karoliny Kózkówny (Karolinki). Dziewczęta z Gozdowa mają wyznaczone dyżury (raz w tygodniu w dzień powszedni oraz w niedziele- są dwie gruby A i B odpowiednio do dwóch Mszy św. prymarii i sumy). Natomiast dziewczęta z Podhorzec śpiewają w swoim kościele w każdą sobotę i niedzielę oraz w inne dni, jeśli jest jakieś nabożeństwo w tamtejszym kościele. Raz w tygodniu jest również próba scholi. Co dwa miesiące robione są podsumowania z ilości Mszy św. i uzyskanych punktów, a następnie podsumowania roczne.


Obie nasze schole pod przewodnictwem pierwszego organisty w naszej parafii Piotra Spyry  nagrały wspólnie dwie płyty (drugą razem z "Górzankami") w roku 2001 i 2003. Dziewczęta występują najczęściej podczas uroczystości parafialnych takich jak: odpusty, dożynki oraz z racji święta patronalnego muzyki kościelnej tj. św. Cecylii. Sporadycznie występują poza parafią.

Do scholi przyjmowane są dziewczęta po pierwszej Komunii św. Aktualnie są to następujące grupy:
[UWAGA !  W nawiasie zaznaczono cyfrą arabska czas śpiewu w scholi, a rzymską - miejsca od  I - V w danym roku oraz kursywą ilość Mszy św.]

 

"Faustynki" z Gozdowa

 

 

  1. Dec Julia, kl. VIII (od 2012-) [ 2014 - IV; 2015 - V; 2016 - III; 2017 - III; 2018 - II] - 540 (do 31 XII 2018 r.)
  2. Kozik Natalia, kl. IV (od 2016 r. - ) [ 2017 - II; 2018 - III] - 282 (do 31 XII 2018 r.)
  3. Kulesz Julia, kl. IV (od 2016 r. - ) [ 2017 - I; 2018 - I] -305 (do 31 XII 2018 r.)
  4. Kidyba Martyna, kl. IV (od maja 2018 r. -) - 85 (do 31 XII 2018 r.)

"Karolinki" z Podhorzec

  1. Prus Alicja, kl. II LO (od 2009 - ) [2011- I; 2012 - II; 2013 - I; 2014 - I; 2015 - I; 2016 - I; 2017 - I; 2018 -II] - 1004 (do 31 XII 2018 r.)

  2. Bieńko Aleksandra, kl. VII (od 2014 -) [2016 - V; 2017 - III; 2018 - I ]- 238 (do 31 XII 2018 r.)
  3. Kocaj Anna, kl. VI (od 2015 - ) [2015 - V; 2016 - III; 2017 - II; 2018 - III] - 222 (do 31 XII 2018 r.)
  4. Mazurek Emilia, kl. IV (od października 2018 r.) - 40 (do 31 XII 2018 r.)

 

W ponad 20-to letniej historii funkcjonowania scholi w zespołach śpiewały następujące dziewczęta:

GOZDÓW

  1. Krzebiet Iwona (1998) - 11

  2. Wójtowicz Aneta (1998-2001) - 121

  3. Bronicka Anna (1998) - 10

  4. Horbaczewska Katarzyna (1998) - 10

  5. Jaskuła Ewa (1998-1999) - 189

  6. Krzebiet Edyta (1998-2000)- 139

  7. Kuźniarska Irena (1998-2004) [1998 - I; 1999 - IV;  2000 - II;  2001 - I;  2002 - II;  2003 - III] - 1145

  8. Polit Katarzyna (1998-1999) - 137

  9. Rodziewcz Marta (1998-1999) - 196

  10. Stachowska Elżbieta (1998-1999)- 103

  11. Syta Monika (1998-1999) - 189

  12. Szymańska Anna (1998-1999)

  13. Hołubik Patrycja (1998-2000) - 148

  14. Kamińska Olga (1998-2000)- 159

  15. Karpiuk Kinga (1998-2004)  [1998 - IV;  2001 - V] - 844

  16. Lipian Renata (1998-2000)- 196

  17. Muzyczka Joanna (1998-2000)- 230

  18. Polit Jowita (1998-1999)- 192

  19. Spyra Anna (1998-2004)     [1998 - V;  2001 - II] - 896

  20. Hyrycz Sylwia (1998-2001)    [1998- III;  1999 - III; 2000 - I] - 767

  21. Micach Agnieszka (1998-1999) - 113

  22. Ciesielczu Angelika (1998-1999) - 150

  23. Dec Natalia (1998-2003) - 472

  24. Dec Wioletta (1998-2004) - 455

  25. Kawa Ewa (1998)- 11

  26. Micach Urszula (1998-1999) - 161

  27. Przytuła Dorota (1999) - 89

  28. Skowrońska Marta (1998-2001)     [1999 - II;  2000 - III] - 613

  29. Sulej Dorota (1998-2000) - 62

  30. Swatowska Lidia (1998-2001) - 444

  31. Syta Anna (1998-2003) - 331

  32. Bondyra Marta (1998-1999) - 198

  33. Czuba Emilia (1998-1999) - 93

  34. Downar Magdalena (1998) - 12

  35. Galant Marzena (2002-2004) - 188

  36. Grabowska Edyta (1998-1999) - 67

  37. Klimowicz Katarzyna (1998-1999) - 106

  38. Kowalska Monika (1998-2001)    [1999 - V] - 519

  39. Małek Anna (1998-1999)- 98

  40. Smusz Iwona (1998-2001)    [1998- II;  1999 - I;  2000 - IV]- 771

  41. Sulej Marta (1998) - 33

  42. Galant Aneta (2003-2004) - 72

  43. Jaskuła Joanna (2003-2004) - 113

  44. Micach Małgorzata (1999-2001) - 113

  45. Swatowska Katarzyna (1999) - 14

  46. Adamowicz Katarzyna (1999-2005)   [2001 - III;  2002 - IV] - k759

  47. Cichocka Magdalena (1999-2005) - 721

  48. Gębala Angelika (1999) - 19

  49. Kowalska Patrycja (1999-2005)    [2001 - IV] - 759

  50. Kulesz Katarzyna (2000) - 20

  51. Nowosad Małgorzata (1999-2005) - 779

  52. Polit Paulina (1999-2003) - 474

  53. Skowrońska Anna (1999-2001)  [2000- V] - 282

  54. Bondyra Agata (2001-2006)    [2002 - I;  2003 - II] - 806

  55. Suś Marzena (od 2003 - 2008)  [2003 - V; 2004 - III;  2005 - IV] - 903

  56. Łaskarzewska Ewa (2002) - 23

  57. Surma Izabela (2003-2004) - 111

  58. Adamowicz Kamila (2001-2005) [2002 - V] - 615

  59. Piluś Dominika (od 2001 - 2009)  [2002 - III;  2003 - IV] - 1117

  60. Woźniak Anna (2001 - 2008)    [2004 - I;  2005 - II;  2006 - III; 2007 - II) - 1211

  61. Ożgo Magdalena (2002-2004) - 205

  62. Knap Weronika (2002) - 70

  63. Wójtowicz Natalia (2002 - 2008)  [2003 - I;  2004 - II;  2005 - I;  2006 - I; 2007 - I] - 1280

  64. Kurzawa Dominika (2002 - 2007) - 772

  65. Szulakiewicz Daria (2002-2004) - 143

  66. Kaczoruk Karolina  (2003 - 2009)  [2006 - V; 2007 - V; 2008 - IV] - 822

  67. Kozioł Agnieszka, studentka   (2003 - 2013 -)   [2006 - IV; 2007 - III; 2008 - II; 2009 - I; 2010 - II; 2011 - I; 2012 - I; 2013 - III] -1443
  68. Knap Karina (2003 - 2009)   [2004 - V;  2005 - III ;  2006 - II; 2007 - IV] - 1038

  69. Pakos Agnieszka (2003-2007) - 483
  70. Piluś Adriana (2003 - 2009) - 766
  71. Masztalerczuk Klaudia (2005-2007) - 174
  72. Masicz Karolina (2003 - 2007; 2009 -2011) [2004 - IV] - 895
  73. Surma Monika (2003-2004.2006-2007) - 191
  74. Zdunek Łucja (2003-2004.2005-2007) - 281
  75. Wójtowicz Aleksandra, studentka   (2004 - 2015 -)   [2005 - V; 2008 - I; 2009 - IV; 2010 - I; 2011 - III; 2012 - II; 2013 -I; 2014 - I] - 1503
  76. Cisek Małgorzata (2006-2007) - 31
  77. Gałan Angelika ( 2004 - 2008) - 267
  78. Gierlasińska Kamila   ( 2004 - 2009) [ 2008 - V ] - 606
  79. Piluś Malwina ( 2004 - 2009) - 614
  80. Jaskuła Katarzyna   (2007 - 2010) - 236
  81. Kaczoruk Kinga (2007 - 2012) [2008 - III; 2009 - III; 2011 - III] - 695
  82. Kropop Diana (2007 - 2012) - 415
  83. Król Aleksandra (2007 - 2009) - 241
  84. Smusz Anna, studentka (2007 - 2016 -) -[ 2013 - IV; 2014 - III; 2015 - II] - 778
  85. Reszczyńska Olga (2004-2006) - 89
  86. Bilicka Aleksandra (2008 - 2009) - 64
  87. Daniłowicz Wiktoria (2008 - 2009) - 25
  88. Nowosad Ewa ( 2008 - 2009) - 47
  89. Lackowska Paulina (2008 - 2013. 2014 - 2015) - 450
  90. Pakos Małgorzata (2008 - 2013) - 297
  91. Słoniec Jadwiga, (2008 - 2013-2018) [2011 - V; 2014 - II; 2015 - I; 2016 - I] - 713
  92. Skindzier Małgorzata (2008-2009. 2010 -2011) - 122
  93. Wójtowicz Katarzyna (2008 - 2013.2014-2017) [2009 -IV; 2010 - III; 2011 - IV; 2012 - III; 2015 - IV; 2016 - IV] - 665
  94. Terebus Aleksandra (2008 - 2013) - 312
  95. Ciucka Klaudia (2009 - 2011) [2010 - V] - 266
  96. Golec Izabela ( 2009 ) - 25
  97. Gierlasińska Aleksandra (2009 - 2013) - 299
  98. Kowalczuk Weronika (2009 - 2013) [2009 - II; 2010 - IV; 2012 - V] - 490
  99. Kąkol Kamila ( 2009 ) - 4
  100. Masicz Anna (2009 -2011.2012- 2013) - 160
  101. Skindzier Anna (2009, 2010 -2011) - 75
  102. Kaczoruk Patrycja (2009 -2014) [2013 - V]- 350
  103. Knap Jagoda (2009 - 2012) - 256
  104. Kwasek Dominika (2009 - 2019) [ 2012 - IV; 2013 - II; 2014 - V; 2015 - III; 2016 - II; 2017 - IV] - 718
  105. Nowak Justyna (2013) - 24
  106. Pawlos Patrycja (2013) - 27
  107. Pakos Anna (2013) - 21
  108. Durzyńska Wiktoria (2013-2014. 2016)- 194
  109. Wawer Mariola (2013- 2016) -234
  110. Dec Aleksandra (2014- 2016) - 111
  111. Długosz Julia (2015 - 2016) - 57
  112. Malinowska Wiktoria (2014)- 47

 

PODHORCE

  1. Samulska Agnieszka (1998)

  2. Okołowicz Dorota (1998) - 1

  3. Woźniak Krystyna (1998) - 3

  4. Jurek Barbara (1998) - 20

  5. Skirska Monika (1998) - 14

  6. Szczebetowicz Angelika (1998) - 13

  7. Kobiałka Monika (1998) - 39

  8. Woźniak Agata (1998) - 52

  9. Bieńko Justyna (1998-2001)  [1999 - IV ] - 360

  10. Drop Diana (1998 - 2002)  [1999 - II;  2000 - III ] - 489

  11. Edelman Lilianna (1998) - 91

  12. Majewska Paulina (1998-2002)   [1999 - I;  2000 - V ] - 475

  13. Mojsym Iwona (1998) - 69

  14. Samulska Katarzyna (1998-1999. 2001-2002) - 256

  15. Musolf Aleksandra (1998/9) - 1

  16. Słupska Ewa (1998-2007)  [2000 - IV; 2001 - II;  2002 - I;  2003 - I; 2004 - I; 2005 - I; 2006 - II] - 1222(rekord z Podhorzec)

  17. Woźniak Anna (1998-2002)  [1999 - III; 2000 - II;  2001 - IV] - 490

  18. Długosz Barbara (1998-2006) - 661

  19. Długosz Katarzyna (1998-2006) - 660

  20. Malińska Barbara (1998-2000) - 66

  21. Samulska Monika (1998-2001. 2003-2005)  [1999 - V ] - 599

  22. Busiuk Iwona (1998-2004) - 475

  23. Pożoga Sylwia (1998-2004) - 204

  24. Wiązanka Ewelina (1998-2004) - 279

  25. Wyskiel Marta (1998-2004) - 397

  26. Pożoga Paulina (1998-2004) - 250

  27. Błazik Paulina (1998 - 2006) - 870

  28. Błazik Jowita (1998-2007)  [2002 - V;  2003 - V] - 903

  29. Goch Gabriela (1999-2004) - 233

  30. Pałubiak Magdalena (1999-2006) - 738

  31. Prystupa Mariola (1999. 2001-2004) - 145

  32. Słupska Elżbieta (1999 - 2006)  [2001 - V] - 631

  33. Strycharczuk Marta (2001-2004) - 209

  34. Wietrzyk Justyna (1999-2006)   [2000 - I;  2001 - I;  2002 - IV;  2005 - IV] - 857

  35. Krzemińska Iwona (2000 - 2008) [2001 - III; 2002 - II;  2003 - III; 2004 - V;  2005 - III;  2006 - I; 2007 - III] - 1052

  36. Kucy Katarzyna (2000-2007) - 575

  37. Kulczyńska Agnieszka (2004 - 2006) - 184

  38. Romanowska Renata (2000- 2006)  [2004 - III] - 654

  39. Sumera Anna (2005 - 2007) - 132

  40. Sumera Judit (2004-2007) - 197

  41. Szelestowska Edyta (2001 - 2006) - 299

  42. Goch Marta (2001 - 2004) - 63

  43. Jurek Irena (2001 - 2007)  [2002 - III; 2003 - II; 2004 - IV; 2005 - II;  2006 - III] - 859

  44. Wietrzyk Monika  (2001 - 2008) - 678

  45. Rosół Justyna (2002) - 11

  46. Marzęta Patrycja (2002 - 2006) - 201

  47. Prus Maria (2002 - 2006) - 321

  48. Wietrzyk Weronika ( 2002 - 2008) [2003 - IV; 2004 - II; 2005 - V; 2006 - V; 2007 - IV] - 753

  49. Drewniak Paulina (2003 - 2005) - 37

  50. Bobruś Beata (2003) - 15

  51. Łoś Nina (2006 - 2007) - 33

  52. Skindzier Natalia (2003 - 2007) - 165

  53. Pożoga Amanda (2003 - 2004) - 60

  54. Fuks Katarzyna  ( 2003. 2005 - 2008) - 140

  55. Kucy Dorota  ( 2004 - 2011) [2007 - II; 2008 - V; 2009 - III; 2010 - IV] - 655

  56. Wyskiel Katarzyna (2003 - 2006. 2007 - 2010)- 414

  57. Drewniak Katarzyna (2005) - 17

  58. Mazurek Natalia (2005 -2011. 2012) [2007 - I; 2008 - II; 2009 - II; 2010 - V] - 665

  59. Kulczyński Kamil  (2005 - 2009) - 296

  60. Szelestowska Patrycja (2005) - 15

  61. Horniak Anna (2007 - 2012) [2008 - III; 2009 - IV; 2010 - I; 2011 - III] - 594

  62. Krzemińska Anna(2007 - 2011. 2012) [2008 - I; 2009 - I; 2010 - II] - 532

  63. Rosół Paulina (2007) - 10

  64. Brzozowska Jagoda (2007 - 2014. 2015) [2007 - V; 2008 - IV] -546

  65. Drewniak Aleksandra  (2007 - 2016) [2013- IV; 2014 - III; 2015 - IV] - 431

  66. Prus Barbara   (2007 - 2017) [2009 - V; 2010 - III; 6511 - II; 2012 - I; 2013 - II; 2014 - II; 2015 - II; 2016 - II] - 957
  67. Szelestowska Łucja  (2007 - 2009) - 190

  68. Skindzier Anna (2006 - 2008. 2012 -2013) - 179
  69. Skierska Ewa (2012 -2015)- 162
  70. Chodorowska Patrycja(2009 - 2016) [ 2011- V] - 480
  71. Menduś Aleksandra (2009 - 2016) [2011- IV; 2012- IV; 2013 - V; 2014 - V] - 433
  72. Tauz Karolina (2011 - 2016) - [ 2012 - V; 2013 - III; 2015 - III] - 283
  73. Tauz Agnieszka (2012- 2016) - [ 2014 - IV; 2016 - IV] - 268
  74. Lipska Julia (2015 ) -15
  75. Tauz Anna (2016-2018) -31

GALERIA

 

Schola z Gozdowa

Schola z Gozdowa

Schola z Podhorzec

Schola z Podhorzec

 

 

 

 


x Wróć
Parafia Miłosierdzia Bożego w Gozdowie 2007.